Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Astroloji

 

 

Akrep 2020-08-11
Evliliğiniz ya da ilişkinizde bir rekabet içinde olabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmelisiniz. Bu yüzden karşılık vermeden kendinizi daha özgür kılmalısınız. Uzun zamandır yapmayı hayal ettiğiniz bir projenizi çevrenizin de yardımıyla hayata geçirebilirsiniz. Eğitim hayatınıza daha fazla önem verin. Ortaklaşa kararlarınızda parasal hesaplar içine girmemeye özen gösterin. Vereceğiniz kararlar her ne olursa olsun içinize sindiği takdirde mutlu olacağınızı unutmayın.
Aslan 2020-08-11
Eski duygularınızın canlanacağı ve geçmişin güzelliklerle anılacağı bir gün içindesiniz. Kariyerinizde önemli bir adım içinde olabilirsiniz. Sizden olgun profildeki kişilerin size gösterdikleri yeni yöntemler belki sizleri bugün biraz düşündürebilir. Onları dinlemek ve yollarından gitmek size iyi gelecektir. Kariyer hayatınızda yeni bir dönem içine giriyorsunuz. Sorumluluklarınızı tazeleyin.
Balık 2020-08-11
Bugün parasal konular biraz moralinizi bozabilir. Sakinlikle empati yeteneğinizi devreye alırsanız bu sorunu çözebilirsiniz. Dağınık hayat enerjinizi toparlayıp gerekeni yapın. Ekonomik konular şu an düşündüğünüz gibi değil. Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır. Başarı kendi ivmesini yaratır. Kendinize gereksiz bahaneler yaratmayın. Bugün birçok şeyi değişime götürecek gücü kendinizde bulabilirsiniz.
Başak 2020-08-11
Finansal konularda yaşanabilecek hayal kırıklıkları ve yalanlara karşı dikkatli olmalısınız. Olaylara yaklaşım tarzınızı değiştirmeniz gerekebilir daha mantıklı ve soğukkanlı bir yapıya bürünmelisiniz. Taşınma yer değişikliği gibi konular gündeminizde olabilir. Her ayrıntıyı gördüğünüz bir gündesiniz. Gerçekçi ve mantıklı olmak isterken hislerinizden de asla şüphe etmeyin.
Boğa 2020-08-11
Bugün ilişkiler sizler için önemli olabilir. Değer duygusunu sorguluyor olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın ve yakın çevrenizdeki dostlarınızın arasında geçen olaylara tarafsız bir yönden bakmayı tercih edin. Aşk hayatınızla ilgili hayallerinizi fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Mümkün oldukça gelecek odaklı olmanızı tavsiye edebiliriz.
İkizler 2020-08-11
Geri planda kalan ve bilmediğiniz şeyleri öğrendiğiniz bir gün olabilir. Kendinizi açıklamak ya da savunmak durumunda kalabilirsiniz. Bundan kaygı duymayın. Konuşmanız gerekenleri konuşun. Sosyal ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bugün yeni kararlar almak için de uygun olabilir. Duygusal bağlamda kararlar vermek yerine geleceğinize yönelik net olmalısınız.
Koç 2020-08-11
İletişim gücünüzün yüksek olduğu ve karşılıklı anlayış içinde olduğunuz bir gündesiniz. Parasal anlamda beklentilerinizi konuşabilir ve gelecekle ilgili yapmak istediklerinizi ortaya dökebilirsiniz. Hiç olmadığı kadar kalp çarpıntısı veya panik duyguları içinde olabilirsiniz. Çünkü üstleneceğiniz sorumluluklar yeni belirsizlikler ortaya çıkartabilir. Biraz akışta kalmak size iyi gelecektir. Her şeyi bazen olduğu gibi bırakmak gerekir.
Kova 2020-08-11
Aile ilişkilerinizin önemli olduğu bir gündesiniz. Yakın bir arkadaşınızdan aldığınız görüşme teklifi sizi mutlu edebilir. İlişkilerde ani ve hızlı başlangıçlar söz konusu olabilir. Radikal kararlar alabilir ve yeni başlangıçlara yelken açmak isteyebilirsiniz. Taşınma ya da evinizle ilgili bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Tadilat, tamirat gibi konularda ihmal ettiğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz. Diş sağlığınıza önem verin.
Oğlak 2020-08-11
Hayata dair önemli yeni bir başlangıç yapabileceğiniz özel bir gün. Çalışma hayatınız ile ilgili yaşadığınız hayal kırıklıklarını önemsemeyin. Her şey daha iyi olacaktır. Aşk hayatınızda yeni bir dönem içine giriyorsunuz. Sevildiğiniz ya da sevmek istediğiniz kişi ile önemli bir adım atabilirsiniz. Kendinize yeni bir yön oluşturma zamanı geldi. Ruhsal ve duygusal konularda kendinizi besleyin.
Terazi 2020-08-11
Kredi, borçlar ya da alacaklarınız ile ilgili konularda önemli bazı durumlar önünüze gelebilir. Hiç aklınızda ve planınızda yokken yaptığınız işlere karşı daha dikkat edin. Yalnız kafanızı karıştıran ve sizi şüphelere doğru iten konulara karşı aceleci bir yaklaşım sergilemeyin. Endişe ve kaygılarınızı bir kenara bırakarak özgüveninizi güçlendirebilirsiniz. Kalp çarpıntısı ya da panik atak yaşamanız mümkün olabilir. Daha pozitif kalmaya çalışın. Sizi aşağıya çeken şeylerden uzak durun.
Yay 2020-08-11
Bugün maddi konularınız önemli olabilir. Çalışma hayatınızla ilgili oluşumlarda yanlış anlaşılma, unutkanlık ve dedikodu tarzı olaylara dikkat etmeniz gereken bir gün. İhtiyacınız olan manevi gücü hayatınızda en çok önem verdiğiniz kişiden alıyor olacaksınız. Kariyerinizle ilgili bazı eksiklikleri tamamlamak üzereyken geçmişte üstünü örttüğünüz bir konunun tekrar elden geçirilmesi gerekebilir. Öfkenizi kontrol edin ve sakinliğinizle göz doldurun.
Yengeç 2020-08-11
Hatalarınızı gözden geçirmek isteyip bunlarla ilgili bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Haklı olmanın gururunu yaşıyor olsanız da sanki bunu ispat edemiyor gibisiniz. Hemen panikle bunu anlatmaya çalışmayın. Bugün iş projelerinizle ilgili güzel teklifler alabilirsiniz. Teklifler, mülakatlar ya da yeni iş birlikleri sizleri oldukça mutlu edecektir. Hayatınızı yeniden şekillendirmekten korkmayın. Şikâyetçi olmak yerine gerçekçi olun.

 

 

Kaynak: 2020-08-11

 

Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı