301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Temmuz 2018 - Cuma 13:53 Bu haber 1463 kez okundu
 
AK PARTİ’DE SEÇİM SONUÇLARI MASAYA YATIRILDI
Ak Parti Kargı İlçe Teşkilatı 24 Haziran seçimlerinde Kargı’da elde edilen sonuçları masaya yatırdı.
Siyaset Haberi


Ak Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri’nin Kargı sonuçlarını değerlendirmeye aldı.

 

Yüksek Seçim Kurulu(YSK)’nun kesin sonuçları açıklamasının ardından hemen harekete geçen Ak Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, yerel dinamikleri oluşturan vatandaşlar, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden seçime dair görüş, düşünce, öneri ve fikirlerini aldı.

 

Özdemir’in başkanlığında gerçekleştirilen İlçe Yönetim Kurulu toplantısında da gündem, seçim propaganda süresince sahada aralıksız çalışan parti yönetiminin değerlendirmeleriydi.

 

Toplantıda ilçe merkezi ve köylerin oy oranlarındaki artışlar ve düşüşler ayrıntılı olarak ele alındı. Başkan Sacit Özdemir, Ak Parti Çorum İl Başkanlığı’nın talimatı üzerine seçim sonuçlarını inceleme altına aldıklarını belirtti.

 

İlçe Merkezi ve köylerdeki oy oranlarındaki düşüş yada yükselişin nedenlerini ayrıntılı bir rapor halinde il başkanlığına sunacaklarını belirten Özdemir, ‘’İl Başkanlığımız ve Gene Merkezimiz elde edilecek sonuçlar ışığında yerel seçimlere hazırlık çalışmalarının alt yapısını oluşturulmuş olacak. Bizde İl Başkanlığımızdan gelen talimatlar doğrultusunda hız kesmeden yerel seçim çalışmalarına başlayacağız’’ şeklinde konuştu.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: , AK, PARTİ’DE, SEÇİM, SONUÇLARI, MASAYA, YATIRILDI,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı