301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 13:15 Bu haber 1344 kez okundu
 
AK PARTİ İSTANBUL’DAKİ KARGILILARDAN DESTEK İSTEYECEK
Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Kargı’da partisinin iftar yemeğine katıldı. Yemek programın ardından seçimlere destek vermek için beraberinde Ak Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir ile İstanbul’a hareket eden Ahlatcı, ‘’İstanbul’a bir Çorum yeter’’ dedi.
Siyaset Haberi


Ak Parti Kargı İlçe Başkanlığı tarafından parti teşkilatı ve üniversite öğrencileri için iftar yemeği programı düzenlendi. İftar Programına Kargı Kaymakamı Hasan Taş, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, İlçe Emniyet Amiri Başkomiser Mustafa Topal, İlçe Jandarma Komutanı J.Teğ. Sedat Özmen, Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, Sungurlu İlçe Başkanı Metin Özsarı, Gençlik Kolları Başkanı Emre Üstünel, Kadın Kolları Başkanı Esra Peker, parti yönetimi, meclis üyeleri il genel meclisi üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Programın sonunda açıklamalarda bulunan Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, iftar programın ardından, beraberinde Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir ve Sungurlu İlçe Başkanı Metin Özsarı ile birlikte seçim çalışmalarına destek vermek üzere İstanbul’a hareket edeceklerini söyledi.

 

 

‘’İSTANBUL'DAKİ ÇORUMLULARIN EN ÇOĞU KARGILI’’

Yaklaşık olarak 170 bin Çorumlu’nun yaşadığı İstanbul’da, Kargı’nın Çorum’un ilçeleri arasında İstanbul’da yaşayan nüfus oranı en yüksek ilçesi olduğuna dikkat çeken Ahlatcı, ‘’23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’mizi ve Binali beyi desteklemek için Kargı teşkilatımızla birlikte İstanbul’a gidiyoruz. Bu nedenle Kargı ilçemize uğradık. Kargı’mız, İstanbul’da yaşayan Çorumlular arasında en yüksek nüfus oranına sahip ilçemizdir.

 

''İSTANBUL SEÇİMLERİNE BİR KARGI YETER''

Ben inanıyorum ki, İstanbul seçimlerine bir Kargı yetecektir. Kargılı kardeşlerimize bu noktada inanıyoruz. Nitekim İstanbul’da da yapacağımız toplantılarda, bire bir görüşmelerle İstanbul seçimlerinin Ak Partimizin lehine sonuçlanması için hep beraber elimizden geleni yapacağız. Bu kapsamda Kargı ilçe başkanımız Sacit Özdemir’e, Kargı Belediye Başkanımız Zeki Şen’e ve tüm teşkilatlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

 

3 gün sürecek olan İstanbul seçim çalışmalarında Ahlatçı ilçe başkanlarıyla birlikte dernek, STK, esnaf ve ev ziyaretlerinin yanı sıra iftar programlarına katılacak. Heyet Çarşamba günü Bağcılar ve Zeytinburnu, Perşembe günü Avcılar, Cuma günü ise Sancaktepe, Esenler ve Ataşehir’de çeşitli etkinlikler ve iftar programlarına katıldıktan sonra Cumartesi günü Çorum’a dönecek.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: AK, PARTİ, İSTANBUL’DAKİ, KARGILILARDAN, DESTEK, İSTEYECEK,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı