301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 21:18 Bu haber 814 kez okundu
 
Ak Parti köy köy geziyor
Ak Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, parti yöneticileri ve İl Genel Meclis Üyeleri Adayları ile köy köy gezerek seçimlerde partisinde destek istiyor.
Siyaset Haberi


Ak Parti Kargı İlçe Başkanlığı köy ziyaretleri kapsamında Sinanözü, Karacaoğlan, Köprübaşı, Saraycık, Gökçedoğan, Bağözü, Çaykışla köylerini ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları Vahit Kabakçı ve Ahmet Devrez ile parti yönetimi katıldı.

 

Köy muhtarlarının da bulunduğu ziyarette Ak Parti olarak köy muhtarları ve köy halkıyla sohbet edilerek köy ve köylülerin sorunları konuşuldu.

 

Tüm köyleri gezerek köy ve köylerde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinlediklerini belirten Ak Parti Kargı ilçe Başkanı Sacit Özdemir, ‘’Ak Parti olarak belirli aralıklarla köylerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimize devam ediyoruz. Seçimden seçime değil her zaman köylerimizin ve köylülerimizin yanındayız. Muhtarlarımızla 7 gün 24 saat irtibat içerisindeyiz. Ak Parti kurulduğu günden bu yana başarısını halkın partisi olmaya borçludur. Biz halkımızın, köylerimizin sorunlarını iyi biliyoruz. Köylerimizde yaşam kalitesi Ak Parti iktidarları zamanında kat be kat artmıştır. Biz kendimizi halkımıza hizmete adamış bir partiyiz. Bu nedenle 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek seçimlerde de Kargı’da başta belediye başkanlığı olmak üzere, 2 İl Genel Meclis Üyeliğinin 2 sinide alacağımızdan eminiz’’ diye konuştu.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Ak, Parti, köy, köy, geziyor,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı