301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ekim 2018 - Cuma 15:35 Bu haber 2195 kez okundu
 
Atatürk İlk Okulu’na Ulusal Kalite Etiketi
Atatürk Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Ebrar Keklik Twinning projesi Ulusal Kalite Etiketiyle ödüllendirildi.
Eğitim Haberi


Kargı’da 2017-2018 eğitim-öğretim yılında çeşitli eTwinning projeleri gerçekleştirildi. Atatürk Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Ebrar Keklik'in Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrencileriyle yürüttüğü eTwinning Avrupa öğretmen proje platformundaki "Weare Learning English with Drama-Dramayla İngilizce Öğreniyoruz"projesiise Türkiye Ulusal Destek Servisi tarafından Ulusal Kalite Etiketiyle ödüllendirildi.

 

eTwinning, Avrupa'daki okul personelinin projeler geliştirdiği bir platform. 2005 yılında Avrupa Komisyonunun e-öğrenme Programının ana hareketi olarak başladı. 2014 yılından bu yana AB Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor programı olan Erasmus+'ya entegre edildi.

 

“Weare Learning English with Drama- Dramayla İngilizce Öğreniyoruz” projesinin Düzce ve Polonya'dan İngilizce Öğretmeni ortakları bulunuyor. Proje, drama yöntemi kullanarak çocukların İngilizcelerini, özgüvenlerini ve oyunculuk becerilerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Proje sürecinde çeşitli etkinlikler yapılarak, projenin sonunda her bir okulun öğrencileri bir İngilizce tiyatro sergilediler. Ayrıca projenin etkinliklerinin yer aldığı bir web sitesi oluşturuldu.

 

Çorum’dan 15 projenin ödül aldığı programda Kargı’da Atatürk Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Ebrar Keklik’in projesiyle ödül kazanmış oldu.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Atatürk, İlk, Okulu’na, Ulusal, Kalite, Etiketi,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı