301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 12:53 Bu haber 653 kez okundu
 
BOLPAÇA "HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ OLDUKÇA FAZLA"
Kargı'da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi siyasi partiler, adaylarını belirleyerek çalışmalara başladı.
Siyaset Haberi


Kargı Gazetesi Muhabiri Ozan Acar, tüm siyasi partilerin adaylarını açıklamasının ardından seçim çalışmalarına başlayan adayları ziyaret ederek, adayların seçim çalışmalarını, belediye meclis üyeliklerini ve seçimlere nasıl hazırlandıklarını sordu.

 

MHP Kargı Belediye Başkan Adayı Recep Bolpaça’yı mali müşavirlik bürosunda ziyaret eden gazetemiz muhabiri Ozan Acar, adaylığının hayırlı olmasını dileyerek seçim çalışmalarında başlarılar diledi.

 

Adaylık çalışmaları ve meclis üyelikleri hakkındaki çalışmalarla ilgili Ozan Acar’a bilgiler veren Bolpaça, "Adaylığımızın açıklanmasının ardından ilk olarak meclis üyeliği ile ilgili listemiz üzerinde çalışmaya başladık. Listemizin şuanda büyük bir çoğunluğunu oluşturduk. Ancak görüşmelerimizin devam ettiği kişiler var. Netleşen arkadaşlarımızla çalışmalarımıza başlayarak ilk esnaf ziyaretimizi yaptık. Önümüzdeki günlerde listemizin tamamladığımızda bunu zaten sizinle ve vatandaşlarımızla paylaşacağız. Çalışmalarımız konusunda bilgi vermem gerekirse, söylediğim gibi ilk olarak esnaflarımızı ziyaret ettik. Beklediğimizden fazla bir teveccühle karşılaşıyoruz. Halkımızın desteğinin arkamda görüyorum. Vatandaşlarımız samimiyetle bizlere destek olacaklarını belirterek dua ediyorlar. Çalışmalarımız sırasında bu tür şeylerle karşılaşınca doğru yolda olduğumuzu görüyoruz ve bu bizi daha da şevkle çalışmaya itiyor. Vatandaşlarımızın özlemi olan samimi belediyecilik anlayışını biz ilçemize kazandıracağız. Çok çalışarak vatandaşlarımıza yapacaklarımızı anlatıp desteklerini isteyeceğiz. Seçim çalışmalarımızda sizlerinde desteği ile vatandaşlarımıza çalışmalarımız aktaracağız. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum’’ dedi.

 

Kargı Gazetesi

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: BOLPAÇA, "HALKIMIZIN, TEVECCÜHÜ, OLDUKÇA, FAZLA",
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı