301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Eylül 2018 - Çarşamba 19:35 Bu haber 1597 kez okundu
 
CHP 95. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI
CHP Kargı ilçe Başkanlığı tarafından partinin kuruluşunun 95. Yıl dönümü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.
Siyaset Haberi


Kargı Belediyesi Su Dünyası tesislerinde düzenlenen kutlama programına CHP İl Başkan V. Güngör Atak, İl Sekreteri Bade Bağcı, Merkez ilçe Başkan V. Mustafa Eker, İl Eğitim Sekreteri Ahmet Ceyhan, Avukat Dinçer Solmaz, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

 

Programın açılış konuşmasını Kargı İlçe Başkanı Kemal Dümenci yaptı. ‘’Biz Cumhuriyet Halk Partililer daima cumhuriyetçi kalacağız’’ diyen Dümenci, ‘’ ’Biz Cumhuriyet Halk Partililer daima cumhuriyetçi kalacağız çünkü halkın gücüne inanıyoruz. Daima halkçı kalacağız çünkü demokrasinin ve eşitliğin varlığına inanıyoruz. Milliyetçi vatansever kalacağız. Çünkü bu toprakların kutsallığına, her karışının bin bir meşakkatle şehit kanlarıyla gül bahçesine dönüştürüldüğüne inanıyoruz. Daima laik kalacağız. Çünkü bu devletin liyakat sahibi insanlarca inanç ayrımı gözetmeksizin yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Devletçi olacağız. Çünkü devletin gücüne inanıyoruz. Bu gücü belli zümrelerin değil halkın yararına sarfedilmesi gerektiğine inanıyoruz. Devrimciyiz. Çünkü gelişmeye değişmeye ileriye doğru gelişimin halkın refahını arttıracağına inanıyoruz’’ dedi.

 

Programda Kardeş Halk Oyunları Ekibi gösteriyle, yerel sanatçılar Çiçek Erdemir ve Rasim Kopar’da seslendirdiği parçalarla davetlilere hoş saatler yaşattı.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: CHP, 95., YIL, DÖNÜMÜNÜ, KUTLADI,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı