301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Ocak 2019 - Cuma 11:59 Bu haber 806 kez okundu
 
CHP Adayı Kemal Dümenci Üniversite Öğrencileri ile bir ara geldi
CHP Kargı Belediye Başkan Adayı Kemal Dümenci üniversite öğrencileri ile yemekte bir araya geldi.
Siyaset Haberi


CHP Kargı Belediye Başkan Adayı Kemal Dümenci, Hitit Üniversitesi Kargı Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile Şelale Cafe’de akşam yemeğinde bir araya geldi. Projeleri anlatan Dümenci öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 

Bir öğrencinin Kemal Dümenci’ye üniversite öğrencileri hakkında projelerini sorması üzerine Kemal Dümenci, ‘’Üniversite öğrencilerin kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunması benim için olmazsa olmazların içerisindedir. Bu nedenle ilçemizde ilk olarak düzenli bir şekilde kültürel ve sportif etkinlikler düzenlenmesini sağlayacağız. Projelerimiz arasında yer alan gençlik merkezi bu tür etkinliklerin düzenlenmesini ve planlamasını sağlayacak’’ dedi.

 

Öğrencilerin yaşamsal sorunlarının da çözüme kavuşturacak projeleri olduğunu belirten Dümenci, ‘’Yurt ve kalacak yer sorununuz olduğunu biliyorum. Bu problemleri elimizden geldiğinizce kendi imkanlarımızla çözeceğiz. Bu sözü bir siyasetçi olarak vermiyorum. Gerçekten ihtiyaç olduğunu bildiğimiz için söylüyorum. Eğer ki vatandaşlarımız takdir ederde göreve gelirsek kesinlikle ve kesinlikle bu sorunu çözeceğiz’’ dedi.

 

Öğrencilerin güncel sorunlarına da değinen Dümenci, ‘’Sizlerin güncel sorunlarına değinmek istemiyorum. Bunlar daha yoğun yaşadığınız sorunlar, Isınma, elektrik gibi sorunlarınız var kışın bunları karşılamakta zorlanıyorsunuz. Bu sorunları kurumsal anlamda belediye tarafından burs yoluyla çözülebilecek şeyler. Zaten sosyal belediyecilikten bahsediyorsak eğer bunların olması gerekiyor’’ şeklinde konuştu.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: CHP, Adayı, Kemal, Dümenci, Üniversite, Öğrencileri, ile, bir, ara, geldi,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı