301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 17:16 Bu haber 1494 kez okundu
 
CHP İl Başkan Adayı Tahtasız Kargı’yı ziyaret etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl Başkan Adayı Mehmet Tahtasız, CHP Kargı İlçe teşkilatını ziyaret etti.
Siyaset Haberi


Parti binasında gerçekleştirilen ziyarete CHP Çorum İl Başkan Adayı Mehmet Tahtasız, 31 Mart 2019’da yapılan yerel seçimlerde CHP Çorum Belediye Başkan adayı Özgür Kılıç, Oğuzlar Eski Belediye Başkanı Orhan Ateş, CHP Kargı İlçe Başkanı Hakan Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda partili katıldı.

 

 CHP Çorum İl Başkan Adayı Mehmet Tahtasız yapmış olduğu ziyarette; “Başkan seçildiği takdirde yerel siyaset yapacağını belirterek, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı hak-hukuk-adalet yürüyüşünün izinden giderek unutamadığımız genel başkanımız halkın adamı Karaoğlan Bülent Ecevit’in söylediği gibi “ne ezen ne ezilen hakça bir düzen kurulması için çalışacağız.” dedi.

 

 Tahtasız, Mustafa Kemal Atatürk’ün iki büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’ne ve CHP’ye sahip çıkmak için halkımla beraber yeni bir siyaset anlayışı ile sahici, samimi, umutlu ve mutlu, ahlâklı, namuslu siyaset yapmak için adayım” diye konuştu.

 

CHP Kargı İlçe Başkanı Hakan Çelik, Partimizin Çorum İl Başkanlığına aday olan Mehmet Tahtasız’a çıkmış olduğu yolda başarılar dileriz. Şahsım ve ilçe teşkilatımın adına bizlere yapmış oldukları ziyaretten dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunuyorum dedi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

68acd34d 10b3 4232 936f 462456ea2385

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: CHP, İl, Başkan, Adayı, Tahtasız, Kargı’yı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı