301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 12:48 Bu haber 531 kez okundu
 
DÜMENCİ "SAMİMİYETİMİZLE KAZANACAĞIZ"
Kargı'da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi siyasi partiler, adaylarını belirleyerek çalışmalara başladı.
Siyaset Haberi


Kargı Gazetesi Muhabiri Ozan Acar, tüm siyasi partilerin adaylarını açıklamasının ardından seçim çalışmalarına başlayan adayları ziyaret ederek, adayların seçim çalışmalarını, belediye meclis üyeliklerini ve seçimlere nasıl hazırlandıklarını sordu.

 

CHP Kargı Belediye Başkan Adayı Kemal Dümenci’yi partisinin ilçe binasında ziyaret eden gazetemiz muhabiri Ozan Acar, ilk olarak adaylığının hayırlı olmasını dileyerek seçim çalışmalarında başarılar diledi. Acar, Kemal Dümenci’ye ilk günden bugüne kadar nasıl bir programla seçimlere hazırlandıklarını, ve belediye meclisi listesi sordu.

 

Kargı’da siyasi partiler içerisinde ilk açıklanan aday olduğunu belirten Kemal Dümenci, bu nedenle geniş zamanlı bir programla seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Aktif ve dinamik bir seçim ekiplerinin olduğunu belirten Dümenci, "Kargı’da siyasi partiler içerisinde ilk açıklanan aday oldum. Bu zamanı da fırsata çevirerek vatandaşlarımıza kendimizi biraz daha fazla anlatma fırsatı bulduk. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, parti yönetimimiz ve üyelerimizden oluşan aktif bir ekibimiz var. Sistemli bir şekilde çalışarak vatandaşlarımıza kendimizi ifade ediyoruz. Alışıla gelmiş siyasi vaatlerle değil, samimiyetle yapacaklarımızı anlatıyoruz. Güzel tepkiler alıyoruz. Samimiyetin başarıyı getireceğine inanıyorum. Artık süreç hızlanıyor. Programımızı da bununla birlikte hızlandırmaya başladık. Önümüzdeki yaklaşık 2 aylık süreçte güzel çalışmalarla ve sizlerin desteği ile vatandaşlarımıza nasıl bir belediyecilik anlayışı getireceğimizi, yapacaklarımızı ifade edeceğiz. Seçimlerden başarıyla çıkacağımıza olan inancımız tam. Biz vatandaşlarımızın da desteği ile bunu başaracağız. Meclis listemizde sona geldik. Adaylarımızın bir çoğunu belirledik birkaç kişi ile de görüşmelerimiz devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda tamamen netleşmiş olacak. Son olarak seçimlerin ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, ziyaretiniz için teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Kargı Gazetesi

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: DÜMENCİ, "SAMİMİYETİMİZLE, KAZANACAĞIZ",
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı