301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 16:36 Bu haber 1569 kez okundu
 
‘’Gençlerimiz zararlı alışkanlıklardan uzak durmalı’’
Ülkü Ocakları Kargı İlçe Başkanlığı verdiği seminerle gençleri zararlı alışkanlıklara karşı uyardı.
Kargı Haberi


Ülkü Ocakları Kargı İlçe Başkanlığı her hafta vermiş olduğu eğitim seminerlerinde bu hafta zararlı alışkanlıklar konusunu işledi. Ülkü Ocakları Kargı İlçe Başkanı Murat Soruk tarafından lise ve üniversite öğrencilerine verilen seminerde alkol, uyuşturucu ve kumar konusunda gençler bilgilendirildi.

 

Kargı Ülkü Ocakları Başkanı Murat Soruk eğitim seminerinin ardından yaptığı açıklamada, ‘’Asırlık Kargı panayırımız bu senede başlamış olup tüm halkımızın güzel bir panayır geçirmelerini temenni ederim. Her yıl olduğu gibi panayırımızı tüm hemşerilerimiz coşku ile karşılamakta güreş gibi etkinlikleri sabırsızlıkla beklemekteler.

 

Yalnız panayırın en kötü yüzü olan aşağı panayır olarak adlandırılan pazar alanında kurulan panayırdır. Bu alan da küçük büyük demeden gençlerimiz kumar oynatılmaktadır. Ocağımızda düzenlediğimiz seminerlerimizde buna dikkat çekiyoruz. Gerekli uyarıları yapıyoruz. Ben şahsım adına ocağımıza gelen hiç bir gencin oraya gitmeyeceğini garanti ediyorum. Fakat bizim ulaşamadığımız diğer gençlerimizin bu alandan uzak tutulması gerekmektedir. Bunun için gerekli tedbirlerin ilgili kurumlarca alınması gerekmektedir. Ayrıca anne ve babalara da bu konuda büyük görev düşmektedir. Bu konuya özen gösterilmesini umuyor kıymetli halkımıza tekrar hayırlı bir panayır dönemi geçirmelerini temenni ediyorum’’ diye konuştu.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: ‘’Gençlerimiz, zararlı, alışkanlıklardan, uzak, durmalı’’,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı