301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 20:48 Bu haber 663 kez okundu
 
Hastaneden organ bağışı bilgilendirmesi
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi'nde vatandaşlara, organ bağışı konusunda bilgilendirmelerde bulunuldu.
Sağlık Haberi


Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi organ bağışı birimi tarafından vatandaşlara yönelik yapılan bilgilendirme kapsamında organ bağışı konusunda tanıtıcı broşürler ve bilgiler verildi.

 

Vatandaşları organ bağışı konusunda bilinçlendirmek, organ bağışına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen tanıtımda, Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Organ Bağışı Birim Sorumlusu Fatih Sağır, organlarını bağışlamak isteyen vatandaşların da kayıtlarını yaptı.

 

Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Organ Bağışı Birim Sorumlusu Fatih Sağır, yaptığı açıklamada, Kargı’da çeşitli zamanlarda organ bağışı konusunda bilgilendirmelerde bulunulduğunu söyledi.

 

Sağır, "Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Organ Bağışı Birimi olarak, organ bağışı konusunda tanıtım broşürleri ve gerekli olan bilgileri vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Organ bağışı, elektronik sistem üzerinden yapılıyor. Kişi isteği üzerine tüm organlarını veya parça parça organ ve dokularını bağışlayabilir. Beyin ölümü gerçekleştirilen hastalar için de yakınlarının onayı ile organları bağışlanabiliyor" dedi.

 

Sağır, herkesi organ bağışlamaya davet ettiğini sözlerine ekledi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Hastaneden, organ, bağışı, bilgilendirmesi,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı