301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Aralık 2018 - Salı 18:29 Bu haber 1354 kez okundu
 
İl Başkanı Karadağ, Aday Adayları ile görüştü
AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Kargı belediye başkan aday adayları ile istişare toplantısı yaptı.
Siyaset Haberi


Toplantıya Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, İlçe Başkanı Sacit Özdemir, belediye başkan aday adayları, Adem Bülbül, Cahit Arpa, Gülhan Demiral, Mustafa Akpınar, Selim Aydın, Yunus Yağız, Zübeyir Haksever’in katıldığı toplantıda aday adaylarına süreçle ilgili bilgiler veren İl Başkanı Karadağ, hiçbir ilçe adayının henüz belli olmadığını, bir takım söylentilerin önüne geçmek ve aday adayları arasında birlik beraberliğin pekişmesi adına böyle bir toplantıyı düzenlediklerini anlattı.

 

Tüm seçim bölgelerinde aday adaylığı için 8-10 kişinin müracaat etmesinin partilerine olan teveccühün en güzel göstergesi olduğunu söyleyen Karadağ, aday adaylarına tavsiyelerde bulundu. Parti disiplini içerisinde hareket etmelerini isteyen Karadağ, aday açıklandıktan sonra küsme-darılma olmadan birlik beraberlik içerisinde adayın etrafında kenetlenerek yola devam etmeleri gerektiğini söyledi.

 

Tüm aday adaylarının ilçede hizmetin en güzelini yapacağından hiçbir şüphesinin olmadığını dile getiren Karadağ, aday adaylarına da tek tek söz vererek onları dinledi. Toplantıda ayrıca aday adayları aday gösterilmemeleri halinde adayın etrafından kenetlenerek, partileri ve davaları için çalışacaklarının sözünü verdiler.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: İl, Başkanı, Karadağ,, Aday, Adayları, ile, görüştü,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı