301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 19:21 Bu haber 326 kez okundu
 
İstanbulda’ki Cihadiyeliler iftarda buluştu
Merkezi İstanbul Pendik’te bulunan Çorum Kargı CihadiyeKöyü derneği iftar programı düzenledi.
Kargı Haberi


Geleneksel olarak düzenlenen İftar programına yoğun bir katılım sağlandı. Pendik Orta Mh. de Bulunan Çağatay Düğün salonunda 19 Mayıs 2019 Pazar günü organize edilen iftar programına ÇORDEF Çorum denkler Federasyonu Genel Başkanı İsmail Gölten, Çordef Başkan Yardımcıları, Köy Dernek başkanları ve Cihadiye Köyü dernek üyeleri ailecek katılım sağladılar.

 

İftar programı tasavvuf müziği, ilahiler ve Kuran-ı kerim tilaveti ile başladı. İftar yemeğinin hemen ardından Semazen gösterisine geçildi. Programa katılanlar semazen gösterisini yoğun ilgi ile izlediler. Semazen gösterisi ardından bir araya gelme imkanı bulan üyeler uzun süre sohbet etme imkanı buldular.

 

Cihadiye Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Cebeci yaptığı açıklamada; Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennemden kurtuluş olan 11 ayın sultanı mübarek ramazan ayına erişmenin ve bu mübarek ayda iftar programı düzenleyerek üyelerimizin birlik beraberliğini sağlamak, kaynaşmalarına vesile olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ümit ederim ki bundan sonraki süreçte de üyelerimizin gönül bağlarını dahada kuvvetlendirmek , kaynaşmalarını daha da artırmak için daha fazla etkinlik yapmaya ve bu tür programların devamını sağlamaya çalışacağız dedi. Başkan Hüseyin Cebeci bu iftar programı organizasyonunda emeği geçen öncelikle dernek yönetimime, katılım sağlayan misafirlerimize ve üyelerimize teşekkür ederim dedi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA)

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: İstanbulda’ki, Cihadiyeliler, iftarda, buluştu,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı