301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Ekim 2014 - Salı 20:14 Bu haber 7388 kez okundu
 
İSTANBUL'DA KARGILILAR GENÇLİK GECESİ
İstanbul’da yaşayan Kargılı gençler gençlik gecesi düzenlediler.
Genel Haberi


Kargı Cihadiye Köyü Derneği Gençlik Kolları tarafından Pendik’te düzenlenen gençlik gecesinde buluşan gençler Çorumlu sanatçılarla coştu.

Programda Çorumlu Sanatçılar Songül, Zübeyir Haksever, Ziya Yerlitaş ve Bülent Özkömürcü sahne aldı.

Çorumlu sanatçıların müzik ziyafeti ile doyasıya eğlenen gençler yöreye özgü oyun havaları ile geceye renk kattı.

Dernek Başkan Yardımcısı Metin Çetinyaptığı açıklamada etkinliğin amacının gençler arasında kaynaşmanın sağlanması ve birlik beraberliğin sürdürülmesi olduğunu belirterek, ‘Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen dernek yönetimi arkadaşlarıma ve sanatçılarımız Ziya YERLİTAŞ, Bülent ÖZKÖMÜRCÜ ve Çorumlu Zübeyir’e teşekkür ederim. Derneğimizin hedefi bu tür etkinlikleri sürdürerek gençlerin topluma kazandırılması ve gençlik kollarının kurulmasıdır’ diye konuştu.

Dernek Başkanı Ayhan Kara ise gençlerin birlik ve beraberliğe katkı sağlayacak organizasyonlarda yer almasının önem taşıdığını ifade etti.

Etkinliğin derneğe üye gençler tarafından organize edildiğini kaydeden Kara “Çorumlu gençlerimiz İstanbul’da birçok genci bir araya getiren önemli bir organizasyona imza attı. Birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi açısından önem taşıyan bu program ayrıca gençler tarafından organize edilmiş olması açısından ayrı bir anlam taşıyor. Bu nedenle gençlerimizi tebrik ediyor, böyle programların devamını diliyorum. Ayrıca bu programın en önemli yanı Çorumlu sanatçıların yer alıyor olması. Sanatçılarımıza da sağladıkları katkıdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: İstanbul’da, yaşayan, Kargılı, gençler, gençlik, gecesi, düzenlediler
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı