301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ekim 2018 - Perşembe 13:33 Bu haber 2930 kez okundu
 
KARGI'NIN YENİ KOMUTANI TEĞMEN SEDAT ÖZMEN
Kargı İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Teğmen Sedat Özmen görevine başladı.
Asayiş Haberi


J.Teğ. Tayfun Köksal’ın Çorum İl Merkez Jandarma Komutanı olarak atanarak görevinden ayrılmasının ardından Kargı İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Teğmen Sedat Özmen görevine başladı.

 

Makamında ziyaretleri kabul eden Teğmen Sedat Özmen, daha önce  Çankırı- Sülüklü Jandarma Karakol Komutanlığı’nda Asayiş Tim Komutanı, Bingöl Kiğı Komando Taburu’nda Tim Komutanı,Nevşehir-Jakem Komutanlığı’nda Köpek Eğitim Birliği-Bomba Eğitim Kısım Komutanlığı görevlerinde bulunduğunu belirtti. Girdiği subaylık sınavını kazanarak Ankara Subay Eğitim Taburunda subaylık kursunu tamamlamasının ardından Teğmen rütbesiyle Kargı’ya atanarak göreve başladığını belirtti.

 

İlçe merkezini ve köylerini gezmeye başladığını belirten Teğmen, 58 Köy’ü bulunan Kargı’nın yaylaları ve doğasının etkileyici olduğunu belirtti. Tüm köyleri ziyaret ederek köyleri yakından tanıyacağını belirten Özmen, ‘’Köy ziyaretlerine başladım. Tüm köylerimizi yerinde görerek,  muhtarlarımızdan bilgi alarak birlikte istişare edeceğiz. Bizim mesleğimiz vatandaş odaklı bir meslek. Jandarma vatandaşıyla köylüsüyle iç içe olmak zorunda. Biz sorumluluk bölgemizde huzur ve güvenliği sağlamak için vatandaşlarımızla olan ilişkilerimizi daha da arttırmalıyız’’ dedi.

 

Geçmişteki verilere göre asayiş yönünden ilçenin sakin bir bölge olduğunu da belirten Teğmen Özmen, Kargı halkının kendisini sıcak karşılaması ve samimiyetlerinden dolayı da memnuniyetle karşıladığını belirtti.

 

 

Teğmen Sedat Özmen Kimdir?

Teğmen Özmen 1986 doğumlu ve Adana nüfusuna kayıtlı. Evli olan Özmen 1 kız çocuk babasıdır.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: KARGI'NIN, YENİ, KOMUTANI, TEĞMEN, SEDAT, ÖZMEN,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı