Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 12:45 Bu haber 2266 kez okundu
 
Kargı'ya doğalgaz gelecek mi?
Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatçı Kargı'ya gelerek, parti teşkilatıyla bir araya geldi. Ahlatçı burada gündeme dair sorulara da cevaplar vererek açıklamalarda bulundu.
Kargı Haberi


İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Ahlatçı, ‘’Gerek belediye başkanımız, ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın bizlere doğalgaz konusunda yoğun talepleri var.

 

''Doğalgaz için yoğun çalışma içerisindeyiz''

Bizimde şuanda Kargı’daki en önemli gündemimiz doğalgaz. Bu konuyla ilgili yoğun çalışma içerisindeyiz. Söz verdik yapacağız. Biz söz verdiğimiz her şeyi bugüne kadar yapmış bir partiyiz. Kargı’ya da doğalgaz sözü verdiysek bunu yerine getireceğiz. Şuada Kargı ve Bayat ilçelerimiz doğalgaz için öncelikli sırada. Bunlarla ilgili girişimlerimiz devam ediyor’’ dedi.

 

 

Diğer ilçelere geldi Kargı'ya neden gelmedi?

Kargı’dan daha küçük ilçelere doğalgaz gelmesini de değerlendiren Ahlatçı, ‘’İlçe teşkilatındaki arkadaşlarımız Kargı’dan daha küçük ilçelere doğalgaz geldi diye eleştiriler alıyorlarmış. Evet geldi ancak o ilçelerin şanslı oldukları konu doğalgaz hattının ilçelerinin içinden geçmesiydi.

 

İlçeleri doğalgaz hattına yakın olunca doğalgazın gelmeside kolay oldu. Bir ilçeye doğalgaz gelmesi için en önemli olan şey o ilçenin doğalgaz hattına yakın olması. Ancak biz bunu da Kargı'da kısa sürede aşarak Kargı’ya doğalgazı getireceğiz’’ şeklinde konuştu.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Kargı'ya, doğalgaz, gelecek, mi?,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı