301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 21:03 Bu haber 1938 kez okundu
 
Kargılı dünya şampiyonlara er meydanında ödül
Kargı Panayırı güreşlerinde dünya müsabakalarında dereceye giren Kargılı şampiyonlarda unutulmadı.
Spor Haberi


Güreşte her geçen gün adını duyuran Kargı ilçesi, panayırda düzenlediği ve her geçen yıl seyircisinin giderek arttığı güreşlerde iddiasını arttırıyor. Bu yıl yaklaşık 4 binin üzerinde güreş severin izlediği güreş müsabakaları, gerek güreş alanı gerekse organizasyonuyla Türkiye’nin her yerinden seyirciyi ilçeye çekiyor.

 

Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen’in her panayırda vurguladığı ‘’Kargı güreşleri artık bir marka’’ sözü artık Türkiye’nin her tarafından gelen güreş severler tarafından da dillendiriliyor.

 

Bunların yanı sıra ilçemizden yetişerek dünyada adını duyuran güreşçilerimizin ilçemize güreş alanında sağladığı katma değer ise tartışmasız çok büyük bir öneme sahip.

 

Dünya müsabakalarında kazandıkları başarılarla göğsümüzü kabartan şampiyonlar panayır güreşlerinde unutulmadı. Dünya grekormen Güreş Şampiyonası’nda 82 kiloda dünya ikincisi olan Emrah Kuş ve Balkan Şampiyonasında 92 kiloda Balkan Şampiyonu olan Muhittin Emre Helvacı Kargı Kaymakamı Hasan Taş ve Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen tarafından altın ödülü takılarak teşekkür edildi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Kargılı, dünya, şampiyonlara, er, meydanında, ödül,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı