301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mart 2015 - Cumartesi 16:39 Bu haber 6923 kez okundu
 
KARGI'YA TAM DONANIMLI AMBULANS
Sağlık Bakanlığı tarafından Kargı’ya tahsis edilen tam donanımlı ambulansın teslim töreni gerçekleştirildi.
Sağlık Haberi


Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi bahçesinde düzenlenen törene Vali Ahmet Kara, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Vali Yardımcısı Hamdi Bolat, Emniyet Müdürü S. Erkan Tarancı, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Ömer Sobacı, İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yücel, AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu ile Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç,  İlçe Belediye Başkanları, sağlık personeli, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı

İlçelere dağılımı yapılan ambulansların anahtarları sağlık ekiplerine protokol üyeleri tarafından teslim edildi. Törende Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yücel, Milletvekilleri Murat Yıldırım, Salim Uslu ve Vali Ahmet Kara sırası ile birer konuşma yaparak, ambulansların hayırlı olması temennisinde bulundular.

3 adet tam donanımlı ambulansa sahip olan Kargı Acil Sağlık Hizmetleri’nin ambulans filosu, yeni teslim edilen ambulanslarla birlikte 4’e yükseldi. Çorum genelinde ise 52 olan ambulans sayısı 60'a yükseldi.

Törenden sonra yapılan duanın ardından ambulanslar şehir turu attı.

Kaynak: Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Sağlık, Bakanlığı, tarafından, Çorum’a, tahsis, edilen, 8, adet, tam, donanımlı,
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı