301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 20:44 Bu haber 1266 kez okundu
 
Küçük gazeteciler Başhekim Demir’le röportaj yaptı
Cumhuriyet Yatılı Bölge Okulu öğrencileri okul adına çıkartacakları aylık gazete için Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek röportaj yaptılar.
Sağlık Haberi


Cumhuriyet Yatılı Bölge Okulu ilk kez çıkartacağı okul gazetesi için çalışmalarına başladı. Gazete çalışmalarında yer alan öğrenciler bugün Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek Başhekim Dr. Muhammet Kadir Demir ve Uzman Doktor Onur Günaydın ile röportaj yaptılar.

 

Başhekim Dr.Muhammet Kadir Demir’e insan sağlığı hakkında genel bilgileri içeren sorular soran küçük gazetecilerin sorularına Başhekim Dr. Muhammet Kadir Demir titizlikle cevap verdi. Demir ayrıca böyle bir çalışmaya yaptıklarından dolayı öğrencileri kutladı.

 

Öğrenciler daha sonra hastane Uzman Doktorlarından Uzm. Hekim Onur Günaydın’ı odasında ziyaret ederek dengeli beslenme konusu üzerine röportaj yaptı. Küçük gazetecilerin sorularına ayrıntılı bir şekilde cevap vererek yakından ilgilenen Günaydın öğrencilerin çıkartacakları gazetenin hayırlı olmasını diledi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Küçük, gazeteciler, Başhekim, Demir’le, röportaj, yaptı,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı