301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Haziran 2018 - Cuma 10:27 Bu haber 1279 kez okundu
 
ÖZDEMİR: ‘’KARGI HALKINA TEŞEKKÜR EDERİZ’’
AK Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, seçim sonuçlarını değerlendirdiği açıklamasında Kargı halkına teşekkür etti.
Siyaset Haberi


Kargı’nın bir kez daha Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın arkasında ve AK Parti’nin destekleyicisi olduğunu vurgulayan Sacit Özdemir; “Tüm seçim çalışmalarımız boyunca bizi destekleyen tüm Kargılı hemşehrilerimize, seçim sürecinde gece gündüz sahada çalışan partimizin Milletvekili adaylarına, belediye başkanımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize, il yönetim kurulu üyelerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, Kargı teşkilatımıza, tüm teşkilat mensuplarımıza, köy ve mahalle başkanlarımıza,milletvekili aday adaylarımıza, seçimlerin huzur ortamında yapılmasına büyük gayret gösteren güvenlik güçlerimize, İlçe Seçim Kuruluna , 16 yıldır partimize istikrara sahip çıkan tüm Kargı halkımıza bir kez daha yürekten teşekkür eder, yeni dönemin ülkemiz ilimiz ve ilçemiz açısından hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

 

24 Haziran seçimleri sistem değişikliği açısından büyük önem arz ediyordu. 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan seçimlerde bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda ülkemizin daha iyi yönetile bilmesi , daha iyi hizmet edebilmesi için verilen bir mücadeleydi. 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı ile yeni sistem anlayışına geçmiş olduk. AK Parti Teşkilatlarına, Kargılı hemşehrilerimiz ‘’Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” için Recep Tayyip Erdoğan ile devam dedi. 25 Haziran’dan itibaren Kargı için vaat ettiğimiz projelerin takipçisi olacağız“ dedi.

 

Özdemir açıklamasında ayrıca, “Çorum ilimizden Milletvekili seçilen Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu vekillerimiz de tebrik ediyor, başarılar diliyorum. 24 Haziran’da seçimler Kargı’da huzur içerisinde geçmiştir. Katkıda bulunan tüm siyasi partilerin temsilcilerine da ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 
 
 
 
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: ÖZDEMİR:, ‘’KARGI, HALKINA, TEŞEKKÜR, EDERİZ’’,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı