301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 18:24 Bu haber 1121 kez okundu
 
Panayır koşusunda kıyasıya mücadele
Kargı Panayırı etkinlikleri çerçevesinde Kargı Belediyesi tarafından atletizm yarışı düzenlendi.
Spor Haberi


Yoğun katılım gösterilen ve 4 kategoride gerçekleştirilen atletizm yarışlarında öğrenciler, Genç Kız, Genç Erkek, İkinci Kademe Yıldız Kız, İkinci Kademe Yıldız Erkek olmak üzere 4 kategoride kıyasıyla mücadele verdiler.

 

Yarışların sonunda Genç Kız kategorisinde Fen Lisesi öğrencisi Gizem Çelik birinci, Çok Programlı  Anadolu Lisesi Öğrencisi Sevda Güvey ikinci, Fen Lisesi öğrencisi Melike Bayraktar ise üçüncü oldu. Genç Erkek kategorisinde ise; Fen Lisesi öğrencisi öğrencisi Emircan Cıdık birinci, Fen Lisesi öğrencisi Umut Yüksel ikinci, Fen Lisesi öğrencisi Görkem Kayıkçı ise üçüncü oldu.

 

İkinci Kademe Yıldız Kız kategorisinde ise Atatürk İlkokulu öğrencisi Sinem Öztürk birinci, Cumhuriyet YİBO öğrencisi Busenur Çiftçi ikinci, Hacıhamza Şehit Hasan Bahçevan Orta Okulu öğrencisi Satu Terlemez ise üçüncü olurken, aynı kategorinin erkekler dalında ise Cumhuriyet YİBO öğrencisi Ramazan Balcı birinci, Atatürk Ortaokulu öğrencisi Ethem Talha Arslan ikinci, Cumhuriyet YİBO öğrencisi Baki Kaymak ise üçüncü oldu.

 

Dereceye giren öğrencilere ödülleri Kargı İlçe Emniyet Amiri Başkomiser Mustafa Topal, İlçe Jandarma Komutanı J.Teğ. Sedat Özmen, Belediye Meclis Üyeleri Nevzat Kuzu, Milli Eğitim Müdürü Mücahit Açıkbaş, Belediye Yazı İşleri Müdürü Süleyman Biçer ve okul müdürleri tarafından verildi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Panayır, koşusunda, kıyasıya, mücadele,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı