301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 19:25 Bu haber 3087 kez okundu
 
REKTÖR VE KAVUŞTU YÜKSEK OKULU ZİYARET ETTİ
Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan ve Ak Parti 22. Dönem Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu Kargı Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret etti.
Eğitim Haberi


Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kadir Erol, Kargı Yüksek Öğrenim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Atilla Yılmazer’inde eşlik ettiği ziyarette ilk olarak yüksek okul binası gezildi. Ardından öğrencilerle bir araya gelen Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan ve Ak Parti 22. Dönem Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu öğrencilerle sohbet etti.

 

Yüksek okulun yeni açılmasına rağmen fiziki şartlarının iyi olduğunu belirten Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan zamanla eksikliklerinde tamamlanacağını belirtti.

 

Ak Parti 22. Dönem Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu ise öğrencilerle sohbet ederek, okul hakkında görüşlerini dinledi. Yüksek okulun geliştirilmesi için elinden gelen çabayı göstermeye hazır olduğunu belirten Kavuştu öğrencilere eğitimlerinde başarılar diledi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: , REKTÖR, VE, KAVUŞTU, YÜKSEK, OKULU, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı