301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 12:55 Bu haber 641 kez okundu
 
ŞEN "2 DÖNEME DAHA GÜZEL HİZMETLERLE BAŞLAYACAĞIZ’’
Kargı'da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi siyasi partiler, adaylarını belirleyerek çalışmalara başladı.
Siyaset Haberi


Kargı Gazetesi Muhabiri Ozan Acar, tüm siyasi partilerin adaylarını açıklamasının ardından seçim çalışmalarına başlayan adayları ziyaret ederek, adayların seçim çalışmalarını, belediye meclis üyeliklerini ve seçimlere nasıl hazırlandıklarını sordu.

 

Seçim çalışmaları ve meclis üyelikleri hakkında Ozan Acar’ın sorularını yanıtlayan Ak Parti Kargı Belediye Başkan Adayı Zeki Şen, "2. Dönemde daha güzel hizmetlerle ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

 

Öncelikle ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Şen, "Allah nasip etti yeniden aday olduk, 5 yıldır ilçemizde güzel çalışmalar yaptık. 5 yıl boyunca makam odamın kapısını bir kez olsun kapatmadım. Gelen her vatandaşımızı dinleyerek taleplerini yerine getirmeye çalıştım. Yapılabilecek olanları yaptım, yapılamayacak olanlarında neden yapılamayacağını anlattım. Elimden geldiğince vatandaşlarımızla iç içe olmaya çalıştım. İlçemizde güzel şeyler yaptığımıza inanıyorum. Seçim sürecinin başlamasıyla birliktede partimizin takdiriyle yeniden aday oldum. Şuanda belediye meclisi üyeliği çalışmalarımız devam ediyor. Bu süreci partimizle istişare halinde yürütüyoruz. Zaman zaman kamuoyunda farklı isimler dillendiriliyor. Ancak şuanda kimseye net bir söz vermemiz mümkün değil. Ben şahsım adına sadece ekibimde görmek istediğim kişilere düşünüyor musun diye soruyorum. Eğer ki olumlu bir cevap alırsam o kişileri partimizle birlikte oluşturacağımız komisyonda önereceğim. Partimizle ortak bir kararlar meclis üyelerimizi belirleyeceğiz. Belediye meclisi üyeliği sürecinin Şubatın 15’ine kadar süreceğini tahmin ediyorum. Meclis üyelikleri de netleşince seçim çalışmalarımıza hız vereceğiz. Sadece seçimden seçime değil, ben zaten 5 yıldır belirli aralıklarda gerçekleştirdiğim ziyaretlerime devam ediyorum. Vatandaşlarımızın ilgisinden oldukça memnunum. Allah izin verirse 2. Dönemde daha güzel hizmetlerle ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Size ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum’’ dedi.

 

Kargı Gazetesi

 

"Ortak paydamız Kargı"

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: ŞEN, "2, DÖNEME, DAHA, GÜZEL, HİZMETLERLE, BAŞLAYACAĞIZ’’,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı