301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Şubat 2019 - Çarşamba 15:04 Bu haber 1134 kez okundu
 
Tatlı ve Akil panelde bir araya geldi
Hukukçular Derneği tarafından düzenlenen "Uluslararası Hukuk ve Türkiye Kış Okulu’nda" gerçekleştirilen panelin konuğu Emekli Büyükelçi Hakkı Akil oldu.
Eğitim Haberi


Program Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Yerleşkesi’nde gerçekleşti. Hemşehrimiz Av.Cavit Tatlı’nın Genel Başkanlığını yaptığı Hukukçular Derneği, Medipol Üniversitesi ile "Uluslararası Hukuk ve Türkiye Kış Okulu" programı kapsamında son gününde Kargımızın yetiştirdiği kıymetlerden Emekli Büyükelçi Hakkı Akil’i konuşmacı olarak Hukuk Fakültesi öğrencileri ile buluşturdu. Av. Cavit Tatlı’nın moderatörlüğünde Türkiye’nin uluslararası platformlarda temsili konusunda Hakkı Akil tecrübelerini paylaştı.

 

Türkiye'nin Uluslararası Platformlarda Temsili başlıklı panele ayrıca BM Cenevre Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Adalet Müşaviri Dr. Ahmet Ulutaş ve Avrupa Konseyi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Adalet Müşavirliği görevini yapmış olan ve halen Uluslararası Hukuk ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü bünyesinde görevine devam eden Dr. Muhammet Murat Ülkü de katıldı.

 

Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen panelde Emekli Büyükelçi Hakkı Akil öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Tatlı, ve, Akil, panelde, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı