301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 08:58 Bu haber 1517 kez okundu
 
TOKİ 7 İŞYERİNİ SATIŞA ÇIKARTIYOR
TOKİ tarafından Kargı’ya yaptırılan 717 konutun bulunduğu 2. Etapta bulunan 7 adet işyeri 19.02.2019 tarihinde satışa çıkartılıyor.
Kargı Haberi


TOKİ’den yapılan açıklamada; ‘’ Kargı ilçesinde bulunan 7 adet işyeri 19 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Açık Artırma (teklif alma) ile satışa sunulmuştur. Satış işlemlerine yönelik reklam, tanıtım, pazarlama ve satış organizasyonu hizmetleri Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. tarafından yerine getirilecektir. Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecektir. Bununla birlikte, teklif alma sonrası Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalatma işlemleri yine anılan Bankalar tarafından belirlenecek Temerküz Şubeler aracılığı ile yürütülecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru kabul edilecektir'' denildi.

 

7 adet işyeri için yapılacak açık arttırma usulü ihale 19.02.2019 tarihinde TOKİ Salonu Bilkent / ANKARA, TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu Halkalı / İSTANBUL adresinde saat 13:00’de gerçekleştirilecek.

 

İhaleye katılmak isteyenler başvuru için gereken evrak ve işlemeleri TOKİ resmi sitesinden öğrenebilecek.

 

Haber: Ozan Acar 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: TOKİ, 7, İŞYERİNİ, SATIŞA, ÇIKARTIYOR,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı