301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ekim 2018 - Cuma 14:55 Bu haber 768 kez okundu
 
ÜNİAK Üniversite öğrencilerine ‘’hoş geldiniz’’ dedi
AK Parti Kargı Gençlik Kolları Üniversiteli AK Gençlik Birimi (ÜNİAK), Üniversiteli öğrencilerle yemekte bir araya geldi.
Siyaset Haberi


Düzenlenen programa Ak Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanı Emre Üstünel ve üniversiteli öğrenciler katıldı.

 

Düzenlenen yemekte öğrencilere hitap eden Ak Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanı Emre Üstünel, “ÜNİAK ailesine katılan öğrenci kardeşlerimize hoş geldiniz diyorum. Bizimle birlikte olan ÜNİAK’lı kardeşlerimize de programımıza katıldıkları için teşekkür ederim. Biz, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir aileyiz. ÜNİAK ailesi olarak sorumluluğumuz büyük. Ülkemiz, masum ve mağdur bir coğrafyanın umudu konumunda yer alıyor. Bizler umut ışığına sırtımızı dönüp ‘bize ne’ diyemeyiz. Bizler; özellikle üniversiteli kardeşlerimiz, Cumhurbaşkanımızın birer mesai arkadaşı olarak; 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yönelik yapılan ve yapılacak olan çalışmalarda sorumluluk almak zorundayız. Bu anlamda kendimizi hem kişisel anlamda hem de siyaseten geliştirme noktasında adımlar atmalıyız. Bu noktada bizler AK Parti Kargı ailesi olarak, sizlerden gelecek projelere, fikirlere her zaman açığız. Katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, Kargı’yı gurbet değil eviniz gibi görmenizi istiyorum” diye konuştu.

 

Yemeğin ardından çay eşliğinde gerçekleştirilen sohbette yapılacak çalışmalar ve öğrencilerin problemleri üzerine istişarede bulunuldu.

 

Haber: Ozan Acar - İHlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: ÜNİAK, Üniversite, öğrencilerine, ‘’hoş, geldiniz’’, dedi,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı