301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 15:44 Bu haber 1568 kez okundu
 
Yardım ve maaşlar evlere teslim ediliyor
Kargı Kaymakamlığı tarafından kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu, maaş ve yardımları hak sahiplerini evine kadar giderek teslim ediyor.
Kargı Haberi


Kargı Kaymakamlığı tarafından oluşturulan ve içerisinde kolluk kuvvetleri, öğretmen, din görevlileri, belediye personeli ve muhtarlardan oluşan ‘Vefa Sosyal Destek Grubu’, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı çerçevesinde hak sahiplerine yapılan yardımlar ile diğer maaş ödemelerini evlerine kadar götürerek teslim ediyor.

 

Kargı Kaymakamlığı, maaş ve ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı’ çerçevesinde hak sahibi olan vatandaşların evlerinden ayrılmamalarını, Vefa Sosyal Destek Grubu’nun ilçedeki ödemeleri kısa bir süre içerisinde teslim edeceğini belirtti.

 

PTT’nin bu ödemeleri şubelerden yapmayacağının altını çizen Kargı Kaymakamlığı, ödemelerin sadece Vefa Sosyal Destek Grubu yetkilileri tarafından bizzat hak sahiplerinin evlerine yapılacağını, bu nedenle gerekli durumlarda evden çıkmadan 112, 155 ve 156 numaralarından istek veya taleplerini bildirmelerini istedi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Yardım, ve, maaşlar, evlere, teslim, ediliyor,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı