301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 18:54 Bu haber 667 kez okundu
 
YUNUS YAĞIZ RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI
Geçtiğimiz günlerde Ak Parti'den Kargı Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıklayan Yunus Yağız resmi başvurusunu Ak Parti Çorum İl Başkanlığı'na yaptı.
Siyaset Haberi


Ak Parti Çorum İl Başkanlığı'na giderek evraklarını Özel Kalem Müdürü Serdar Gökkaya'ya teslim eden Yunus Yağız resmi başvurusunu yaptı.

 

Aday Adaylığı ile ilgili açıklama yapan Yunus Yağız, Kargı'nın talep ve isteklerini, Kargı'nın değerlerini ve en önemlisi Kargı'nın gücünü en etkin biçimde temsil etmek için Kargı Belediye Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu belirterek, ''Çalışmalarımızda sevgi, saygı, birbirine hürmet, yakınlık olarak seçime gece gündüz yağmur çamur demeden gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla, ilçe teşkilatlarımızla koordineli olarak çalışıp kargı da başarılı sonucu elde edeceğimize inanıyorum.  Önümüzdeki haftalarda olacak temayül yoklamasında herkesin desteklerini bekliyorum. Bu yolda bana destek olan olmayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Dualarınızı bekliyorum'' ifadelerini kullandı.

 

Haber : Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: YUNUS, YAĞIZ, RESMİ, BAŞVURUSUNU, YAPTI,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı