301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Hakkımızda

 

                                                  

 

 

Kargı’da 7 Kasım 2011 yılında ‘’Kargı’dan Haberiniz Olsun’’ sloganıyla kurulan Kargı’nın ilk haber sitesi Kargı Haber artık görüntülü haberlerle karşınızda olacak. Kargı Haber kurulduğu günden beri, Kargı’da olup biten olayları siz değerli okurlarına en hızlı ve doğru şekilde aktarmaya, gündemi tutmaya devam ediyor.

 

 

Kargı Haber kendini de yenilemeye devam ediyor

 İnternet sitemizde yaptığımız değişiklikle sizlerin daha iyi bir şekilde haber okumanızı sağlamaya çalışıyoruz. Sitemiz profesyonel haber sitesi tasarımı ile artık daha sade, mobil versiyonu ile ceptelefonunuzdan bizi takip etmeniz daha kolay.

 

 

Profesyonel Ekipmanları Bünyemize Kazandırdık

Haber sektörüne yapmış olduğumuz  yatırımlarla, fotoğraf makinaları ve kameraları bünyemize kazandırarak, ekip manlarımız geliştirdik, artık 2 personelimiz ile siz okurlarımıza daha profesyonel şekilde haberlerin %90’ını görüntülü olarak sunacağız.

 

 

İhlas Haber Ajansı(İHA) ile Kargı haberlerini ulusal medyadaya taşıyoruz

İhlas Haber Ajansı(İHA) Temsilciliğimiz ile Kargı haberlerini ulusal medyaya taşıyoruz. Kargı’da olan tüm olaylar ve gelişmelerden tüm Türkiye’yi haberdar ediyoruz .Kargı’da halen ilk ve tek ulusal haber ajansı olan İhlas Haber Ajansı temsilciliğimiz ile sitemizde yayınlanan haberlerimiz aynı zamanda yerel ve ulusal gazete, televizyonlarada servis ediliyor.

 

 

Kargı haber bütün bu yeniliklerle 7. yılına girmeye hazırlanırken, Kargı’ya profesyonel habercilik ve basın anlayışını kazandırmayı, siz okurlarımızı Kargı’dan daha iyi bir şekilde haberdar etmeyi amaçlamaktadır.

 

Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı